
Večeras je u Turbetu odigrana utakmica 13. kola Prve futsal lige FBiH – grupa Centar između MNK Vlašić i MNK Žepče, a do sigurne pobjede stigli su gosti rezultatom 1:6.
Gostujući malonogometaši su na poluvrijeme otišlo sa značajnom prednošću i vodstvom rezultatom 0:3, a redom su pogađali Igor Rašić, Marko Jukić i Mladen Čećura.
Poslije pet minuta igre u nastavku Abdel Rasić je ublažio zaostatak Vlašića, međutim sve dileme o pobjedniku, ako ih je i bilo, svojim drugim golom za 1:4 rješava Mladen Čećura.
U posljednjoj minuti susreta Igor Rašić postiže dva gola i kompletira svoj het-trik za konačnih 1:6.
Ovo je za Žepčake sedma pobjeda u sezoni i sada imaju 24 boda, dok Vlašić ostaje na 16 bodova.
U taboru Žepča sada će čekati rezultat večerašnjeg duela Usore i Tešnja, ali je izvjesno da će zadržati šanse za plasman u play-off.
U narednom kolu, koje je posljednje u regularnom dijelu prvenstva, Žepče će ugostiti momčad Iskre Vrbas, dok će Vlašić gostovati u Tešnju.

