
Jučer je u Žepču, 22. juna, evidentiran novi slučaj suicida, a tom prilikom je jedna osoba izvršila suicid vješanjem.
Dežurna služba Policijske uprave Žepče je tokom jučerašnjeg dana obaviještena o ovom događaja, nakon čega su na lice mjesta izašli službenici krim policije radi vršenja uviđajnih radnik, kao i mrtvozornik JU Dom zdravlja sa stacionarom Žepče.
Tom prilikom je izvršen pregled beživotnog tijela i konstatovano je vrijeme smrti, a o svemu je obaviješten dežurni tužilac Kantonalnog tužiteljstva Zeničko-dobojskog kantona.